هیوندای اتوبوس دو طبقه برقی با برد 186  مایل  را به خط تولید برد

هیوندای اتوبوس دو طبقه برقی با برد 186 مایل را به خط تولید برد

هیوندای در نمایشگاه زمین، زیرساخت ها و نمایشگاه حمل و نقل فناوری در هفته گذشته،از آخرین پروژه خود پرده برداشت- یک اتوبوس الکتریکی دوطبقه 70 نفره. نتیجه 18 ماه بررسی، این اتوبوس دارای یک باتری پلیمری 384 کیلووات ساعت با آب سرد است. این باطری می تواند با یک بار شارژ تا 186 مایل  انرزی داشته باشد و فقط در 72 دقیقه شارژ می شود.

اتوبوس دو طبقه برقی یک وسیله سازگار با محیط زیست است که برای روند جهانی سازگار با محیط زیست بهینه شده است. ، رئیس هیئت مدیره مهندسی پیشرفته خودرو هیوندای می گوید: این نه تنها کیفیت نهایی را بهبود می بخشد، بلکه به کاهش بار ترافیک ساعتی نیز کمک می کند.

 

در طبقه اول 11 صندلی و در طبقه دوم 59 صندلی وجود دارد. این شامل دو صندلی چرخدار ثابت شده معاق، یک رمپ اتوماتیک کشویی، و یک طرح طبقه کوتاه ، جهت دسترسی برای معلولین و مسافرانی که مشکلات حرکتی دارند.

اتوبوس دوطبقه برقی هیوندای با تمامی امکانات کمک راننده دیجیتال به بازار می آید.

-کنترل پویای خودرو کمک می کند تا مسیر رانندگی در نظر گرفته شده راننده را شناسایی کرده و خودرو را در کنترل نگه دارد.

-با استفاده از دوربین جلویی خودرو برای کمک به تشخیص یک تصادف قریب الوقوع و جلوگیری از ضربه و یا به حداقل رساندن آسیب با ترمز خودکار خود وارد عمل میشود.

-راهنمای نگهداری در خط کمک میکند برای جلو گیری از خطر بروز تصادف برای جابه جایی احتمالی در بین خطوط.

اتوبوس تماما جدید برقی اولین سری از این مدل برای هیوندای است  که تعداد زیادی از وسایل نقلیه بزرگ تجاری الکتریکی را به خصوص برای ناوگان حمل و نقل عمومی تولید می کند تا به کاهش انتشار گازهای خروجی و آلودگی اتمسفری کمک کند.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

پارس یدک طراحی شده توسط پارسا آقایی © Copyright 2016